I'm Maciej

I’m a traveler and videographer with an ever growing appreciation for good aesthetic, minimal design and thought evoking stills.

 

I love the taste of morning coffe almost the same as exploring the nature in a rainy days or catching a morning wave on my favorite surfing spot.

 

I’m working on projects all over the world, from weddings to commercial videos & everything in between. I’d like to think that the variety gives me a unique style and approach to each project.

Jestem podróżnikiem i kamerzystą, który coraz bardziej docenia dobrą estetykę, minimalistyczny design i poruszające kadry.

 

Uwielbiam smak porannej kawy prawie tak samo, jak eksplorowanie natury w deszczowe dni lub łapanie porannej fali na moim ulubionym surf spocie.

 

Pracuję nad projektami na całym świecie, od wesel po komercyjne filmy i wszystko pomiędzy. Chciałbym myśleć, że różnorodność daje mi niepowtarzalny styl i podejście do każdego projektu.

I'm Olga

I live in Zakopane [Poland], although my road-tripper tendencies take me and my camera all around the world – everywhere where mountains, seas, forests and lakes are.

 

I’m very emotional and sentimental person who feels the best in delicate light of the rising and setting sun.
I appreciate peace, harmony and order.

 

I love the extraordinary interiors, I am an aesthete and it determines what I want to surround myself with. I don’t like to stand still and I constantly discover something new in my life.

Mieszkam w Zakopanem, aczkolwiek moje tendencje do podróżowania zabierają mnie i mój aparat dookoła świata – wszędzie tam, gdzie są góry, morza, lasy i jeziora.

 

Jestem sentymentalną i wrażliwą osobą, która najlepiej czuje się w delikatnym świetle wschodzącego i zachodzącego słońca. Cenię sobie spokój, harmonię i porządek.

 

Uwielbiam wyjątkowe wnetrza, jestem estetką i to determinuje czym chcę się otaczać. Nie lubię stać w miejscu i ciągle odkrywam w moim życiu coś nowego.

FutureHusband & Wife

Passion & Love

Od lat pasjonujemy się filmem i fotografią.

To właśnie z tej pasji powstało – THE PINE.

Dzięki naszemu wyczuciu estetyki i miłości do chwytania niezapomnianych chwil

tworzymy przede wszystkim relacje wideo, ale świadczymy także usługi fotograficzne.

Zakopane, Poland